Stop – A quhemi dijedashes?! (08 janar 2020) – Stop
KLIPET

Stop – A quhemi dijedashes?! (08 janar 2020)


“Stop” transmetoi rastin e mitmarrjes nga pedagogu i urgjencës kirurgjikale Besnik Faskaj. Klintoni ka pyetur studentë e prindër, se cfarë ka të keqe në një marrëdhënie, ku pedagogu shet dijen dhe studenti e blen atë.Fakti që paguajmë për provime, a na bën ne një popull dijedashës?!…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *