Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë në moshën 85-vjeçare boksieri dhe komentatori i njohur – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë në moshën 85-vjeçare boksieri dhe komentatori i njohur

Sporti në zi! Ndahet nga jeta në moshën 85-vjeçare, boksieri dhe komentatori i njohur i boksit, Ahmet Golemi.

Lajmin e hidhur e ka dhënë i biri, përmes një mesazhi në ‘Facebook’.

Kujtojmë se Ahmet Golemi është shpallur 5 herë kampion në Shqipëri. Ai do të mbahet mend edhe si komentatori më i mirë i boksit në vend, duke marrë dhe çmimin “Mjeshtër i Madh” nga presidenti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *