Soldariteti/ Stop shperndan ndihma ne Tirane, Durres e Has- 15 Janar 2021 – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

Soldariteti/ Stop shperndan ndihma ne Tirane, Durres e Has- 15 Janar 2021

Emisioni “Stop” ka shpërndarë ndihma në 5 familje në Tiranë.Po kështu jemi ndalur në në Durrës, në familjen Hila, ku cuam ushqime. Por por nëna bëri dhe një apel për ndihmë për djalin e saj 5 vjecar, i cili nuk qëndron dot në këmbë, pasi ka problem në shtyllën kurrizore. Prindërit nuk kanë mundur t’i bëjnë asnjë vizitë dhe kërkojnë ndihmë, që ta cojnë tek ndonjë mjek i specializuar.Më pas këmi shkuar edhe në Bashkinë e Hasit, ku jemi solidarizuar edhe me katër familje në nevojë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *