“S’na duhet Amerika sa te kemi Edi Ramen” – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“S’na duhet Amerika sa te kemi Edi Ramen”

Dje ishte ditëlindja e Ramës dhe dita e pavarësisë së SHBA-ve. Klintoni doli nëpër rrugët e Tiranës dhe pyeti qytetarët, se cfarë do të thotë për ta 4 korriku dhe cila prej ngjarjeve është më e rëndësishme, ditëlindja e kryeministrit tonë, apo përkujtimi i pavarësisë të SHBA-ve. Nuk mungojnë përgjigjet plot humor nga ana e qytetarëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *