Skenderbeu para dhe pas OFL! – Stop
Të Gjitha

Skenderbeu para dhe pas OFL!

Operacioni “Forca e ligjit” ka nisur punën në terren. Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e bustit të Skënderbeut para dhe pas OFL-së. Në foton e dytë, pas OFL-së, Skënderbeut i është “sekuestruar” kali, blerjen e të cilit nuk e “justifikonte” dot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *