Skandali me pagat, Rama: Ngjarje e shëmtuar. Kush e ka bërë do të përgjigjet para ligjit! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Skandali me pagat, Rama: Ngjarje e shëmtuar. Kush e ka bërë do të përgjigjet para ligjit!

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se kush fshihet pas skandalit të daljes së pagave, do të përgjigjet para ligjit.

“Me pagat ka ndodhur së fundmi një ngjarje shumë e shumëtuar dhe shqetësuese. Pjesa kriminale e ngjarjes është një pjesë që i takon prokurorisë. Ajo po heton në mënyrë intesnive. Uroj dhe kam arsye të besoj se do të kemi rezultate. Kush e ka bërë do të përgjigjet para ligjit.”, tha Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *