“S’ka Zot”! Gjatë faljes së Fiter Bajramit, një person hyn në sheshin “Skëderbej” dhe tenton të vetëdigjet – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“S’ka Zot”! Gjatë faljes së Fiter Bajramit, një person hyn në sheshin “Skëderbej” dhe tenton të vetëdigjet

TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në Sheshin “Skënderbej”, gjatë faljes së Fiter Bajramit nga besimtarët myslimanë.

Një person ka hyrë në shesh mes besimtarëve, duke thirrur “S’ka Zot”, ndërsa ka tentuar t’i vërë flakën vetes me benzinë.

Ai është neutralizuar fillimisht nga besimtarët ndërkohë që më pas e kanë marrë forcat e policisë së shtetit, të cilat e kanë prangosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *