Si u festua ditelindja e Enver Hoxhes/ Kur votohej ne referendumin e Rames! – Stop – 19 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Si u festua ditelindja e Enver Hoxhes/ Kur votohej ne referendumin e Rames! – Stop – 19 Tetor 2020

Pak ditë më parë, të premten, nostalgjikët e komunizmit dhe të diktatorit Enver Hoxha,përkujtuan ditëlindjen e idhullit të tyre. Klintoni ishte te varri i diktatorit Hoxha dhe realizoi intervista me të moshuar dhe ish veteranë, që nderonin kujtimin e tij.Duke iu referuar procesit të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë në PD, kryeministri Rama tha, se nëse një gjë e tillë do të kishte ndodhur me Partinë Socialiste, mediat do të ishin sulur me kritika. Emisioni Stop kujton atë, që kemi transmetuar në 12 prill 2016, kur procesi i referendumit për kryetar në PS u shndërrua në farsë. Gazetarët e emisionit tonë votuan në Surrel, edhe pse nuk janë anëtarë partie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *