Shumica e deputetëve i kërkuan dorëheqjen, Basha mbledh sot Grupin Parlamentar – Stop
Të Gjitha

Shumica e deputetëve i kërkuan dorëheqjen, Basha mbledh sot Grupin Parlamentar

Kreu i PD, Lulzim Basha, do të mbledhë Grupin Parlamentar të PD-së pasditen e sotme.

Mbledhja pritet të zhvillohet në orën 17:00 në selinë blu.

Në mbledhjen e fundit të zhvilluar një numër i madh deputetësh i kërkuan Bashës të dorëhiqet nga posti i kryetarit të PD-së, pas zgjedhjeve të 6 marsit, ku PD nuk arriti që të merrte asnjë bashki, dhe u rendit forcë e tretë politke në vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *