Shqiptarët dhe shprehjet popullore më të çuditshme-Stop-14 Maj 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Shqiptarët dhe shprehjet popullore më të çuditshme-Stop-14 Maj 2021

Shumë shprehje të urta popullore nuk dihet nga e kanë origjinën dhe si janë krijuar.Klintoni u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur për disa nga shprehjet më “pikante” nga kultura e të folurit tonë të përditshëm. Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga ana e banorëve të kryeqytetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *