Shpërthen bombola e gazit, plagoset çifti i të moshuarve në Lushnjë. – Stop
Të Gjitha

Shpërthen bombola e gazit, plagoset çifti i të moshuarve në Lushnjë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lushnjë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi janë plagosur çifti i të moshuarve. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dushk.

BalkanWeb mëson se bëhet fjalë për çiftin Iljaz dhe Esma Kolku. Mësohet se 70-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa bashkëshortja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërkohë që policia aktualisht ndodhet në banesën e të moshuarve.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *