“Shkova në Prokurori për hall, prokurorët më vodhën telefonin” denoncimi i qytetarit – Stop
KLIPET

“Shkova në Prokurori për hall, prokurorët më vodhën telefonin” denoncimi i qytetarit

Jemi në Vorë me zotin Adem Shera, të cilit në datën 25 gusht 2021, i kanë vjedhur celularin, teksa priste autobusin Vorë-Tiranë në rrugën Mine Peza. Ademi bëri denoncim në komisariatin e Vorës e më pas një punonjës me emrin Ladi e ka telefonuar, për t’i thënë, se celulari u gjet dhe do t’i kthehet. Ladi transferohet dhe i thotë, se celulari është në prokurori. Pas shumë ecejakeve, Ademi mëson, se prokurore e cështjes është Ornela Rrumbullaku, por ajo shpjegon, se telefoni ka humbur, pasi në zyrë kanë qenë dy prokurorë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *