Shkoder/ Qytetaret marrin deshmine e vaksines, qe i penalizoi levizjen-Stop-28 Tetor 2021 – Stop
Të Gjitha

Shkoder/ Qytetaret marrin deshmine e vaksines, qe i penalizoi levizjen-Stop-28 Tetor 2021

Për problemin e bashkëshrtëve Fatmira dhe Xhemal Hajredini për gabimin në certifikatën e vaksinimit, i drejtohemi kryeinfermieres Valbona Bizi.Ajo thotë, se se sapo ka marrë të dhënat e dy bashkëshortëve, ka tentuar t’i fusë në sistem, por i ka dalë ngatërresa, që zotëria rezulton me pfizer një dozë në prill. Për rastin në fjalë iu drejtuam Drejtorisë Rajonale të Shërbimit të Kujdesit Shëndetsor në Shkodër.Specialistja Mimoza Lapi, shprehet, se pas ankesës, i janë drejtuar AKSH-it me një shkresë me të dhënat e personit dhe problemi u zgjidh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *