Shembet galeria e kromit në Tropojë, humb jetën një minator, ende dy të tjerë të bllokuar – Stop
Lajme, Të Gjitha

Shembet galeria e kromit në Tropojë, humb jetën një minator, ende dy të tjerë të bllokuar

Një minator ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë ende të bllokuar brenda galerisë së shembur të kromit në Tropojë.

Nga shembja e galerisë ka humbur jetën  minatori A. D., 41 vjeç, banues në Tropojë dhe brenda saj janë  bllokuar dhe dy punonjës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *