Sgarbi, “Edi Rama person i kujdesshem dhe i ndjeshem”! – Stop
KLIPET

Sgarbi, “Edi Rama person i kujdesshem dhe i ndjeshem”!

.Politikani italian Vittorio Sgarbi ka deklaruar në emisionin e Rette quattro “quarta republicca”, se ka folur gjatë me kryeministrin Rama dhe ky i fundit i ka deklaruar, se në Shqipëri nuk ka detyrim maskash, pasi covid 19 nuk është sëmundje vdekjeprurëse dhe nuk duhet trajtuar si e tillë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *