Selitë, Stop dhe Fundjava bëjnë me shtëpi të re familjen Huqi. 4 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Selitë, Stop dhe Fundjava bëjnë me shtëpi të re familjen Huqi. 4 maj 2018


“Stop” dhe “Fundjava ndryshe” janë ndalur në familjen Huqi, në njësinë numër 6, në zonën e Selitës së re.Në muajin shkurt banesa e tyre u shkrumbua nga zjarri, ndërsa fatkeqësisht kryefamiljari humbi jetën.Dy muaj më pas, “Fundjava”ka rindërtuar shtëpinë dhe e zonja e shtëpisë, Vera Huqi, e surpirzuar falenderon emisionin Stop, Fundjavën Ndryshe dhe donatorët Next sh.a dhe Sela & Dini.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *