Rrefehet prostituta: Nuk e ngacmojne Lushin, ka vajzen ne polici -1 Mars 2022 – Stop
KAMERA E FSHEHTE

Rrefehet prostituta: Nuk e ngacmojne Lushin, ka vajzen ne polici -1 Mars 2022

Gjatë një takimi për marrëdhënie seksuale, njëra nga “të punësuarat” e Lushit i tregon klientit, sesi funksionon rrjeti i tyre.Ajo thotë, se kur të plaket Lushi, do të mbyllë lokalin, e vajzat do ngelen rrugëve.Në fund të bisedës së nxehtë me diskutime për seksin, ajo tregon, se Lushi ka vajzën dhe dhëndrin në polici, ndaj nuk e prek njeri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *