“Rishfaqet” Adriatik Llalla, kërkon pezullim të vendimit me dy vite burgim – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Rishfaqet” Adriatik Llalla, kërkon pezullim të vendimit me dy vite burgim

Është ‘rishfaqur’ pas disa javësh i arratisur ish-Kryeprokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla.

Llalla  kërkon pezullimin e vendimit me dy vite burgim që të mos shkoj kështu  pas hekurave.

Bëhet me dije se kërkesën Llalla e ka bërë nëpërmjet avokatit të tij, teksa çështja është hedhur në short dhe pritet të shqyrtohet nga GJKKO.

Ditën e djeshme SPAK ka shpallur në kërkim ndërkombëtar ish-Kryeprokurorin e Përgjithshëm për akuzën e fshehjes së pasurisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *