Rikthehet Brisida Shehaj: Tani me LSI, kush eshte problemi ketu? – Stop – 23 Shtator 2020 – Stop
Të Gjitha

Rikthehet Brisida Shehaj: Tani me LSI, kush eshte problemi ketu? – Stop – 23 Shtator 2020

Në mediat e huaja dhe rrjetet sociale po qarkullon një video, ku shfaqet presidenti i Guineas, duke goditur fizikisht një prej ministrave, për shkak të vjedhjes së fondeve të coronavirusit.Ish-drejtoresha e përgjithshme e tatimeve, Brisida Shehaj ka deklaruar, se është bashkuar me LSI-në dhe mund të jetë kandidate për deputete e kësaj force politike.Shehaj tha, se LSI punon për socialistët, ndërsa në PS rilindasit duan të hanë socialistët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *