Reshat Arbana interpreton O moj Shqypni! – Stop
KLIPET

Reshat Arbana interpreton O moj Shqypni!

Sot është ditëlindja e Pashko Vasës dhe “Stop” vec urimit, sjell edhe një pjesë të kryeveprës së tij “O moj Shqypni”, interpretuar nga Reshat Arbana

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *