RENEA e FNSH rrethojnë PD, Berisha: Ndërhyrje kriminale! – Stop
Lajme, Të Gjitha

RENEA e FNSH rrethojnë PD, Berisha: Ndërhyrje kriminale!

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka dalë nga selia e Partisë Demokratike.

“Ndërhyrje kriminale”, tha Berisha, ndërsa nuk mund të fliste më shumë, për shkak të maskën kundragaz.

Ndërkohë, e gjithë godina e PD është marrë nën kontroll nga RENEA dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *