Rama uron 110 vjetorin e pavarësisë me fotot e Dua Lipës: Ditë e bekuar e kombit tonë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama uron 110 vjetorin e pavarësisë me fotot e Dua Lipës: Ditë e bekuar e kombit tonë

Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët për 110 vjetorin e pavarësisë së shtetit Shqipëtar.

Krahas urimit, Rama ka ndarë edhe një foto me këngëtaren Dua Lipa e cila mori dje shtetësinë shqiptare, ndërsa i fton të gjithë të marrin pjesë në koncertin e Duas në sheshin ‘Skëndërbej’.

“Mirëmëngjesi dhe me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110 të Flamurit të Pavarësisë, këtë ditë të bekuar të kombit tonë që sot do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej”,-shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *