Rama tregon skemen si do te ndahen leket! – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Rama tregon skemen si do te ndahen leket!

Në vend u shpall gjendja e fatkeqësisë natyrore për një muaj, ndërsa kryeministri Rama foli për paga lufte ndaj punonjësve të biznesit të vogël, pagesave të papunësisë dhe atyre që marrin përkrahje sociale.

Në mesditë u mbajt mbledhja e këshillit të sigurisë kombtare, e thirrur nga presidenti Meta dhe e zhvilluar online.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *