Rama: Shqipëria ka hyrë në sezonin e saj më të mirë turistik – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama: Shqipëria ka hyrë në sezonin e saj më të mirë turistik

Shqipëria ka hyrë në sezonin e saj më të mirë turistik. Kështu shprehet këtë të premte Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Dhe me gëzimin e ditës së parë të një korriku të mirëseardhur, në një Shqipëri që ka hyrë në sezonin e saj më të mirë turistik, ju uroj ta kaloni sa më bukur sot”, shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *