Rama publikon fotot e tunelit të Llogarasë: Janë hapur 1200 metër – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama publikon fotot e tunelit të Llogarasë: Janë hapur 1200 metër

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook se tuneli i Llogarasë është duke ecur me ritme të shpejta.

Ndër të tjera ai shprehet se edhe terreni ka favorizuar, duke bërë që deri tani të jenë hapur 1200 metër tunel. Kujtojmë se ky tunel do të shkurtojë kohën dhe distancën për t’u lidhur me plazhet e jugut të vendit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *