Rama pi uje nga cezma, ndersa Zaho lahet dy here ne dite me uje rubineti – Stop – 18 Nentor 2020 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Rama pi uje nga cezma, ndersa Zaho lahet dy here ne dite me uje rubineti – Stop – 18 Nentor 2020

Kryeministri Rama tha gjatë një konference për shtyp, se ai pi ujë nga cezma e djali i tij i vogël, Zaho lahet dy herë në ditë me ujë rubineti, pasi uji është i sigurtë. Por “Stop” sjell në vëmendje disa video të dërguara nga qytetarët, që tregojnë, sesi vjen uji në rubinetat e shtëpive tona. Ai, që quhet ujë i pijshëm, është në fakt një lëng me ngjyrë, që i përngjan një përzierje me dhe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *