Rama: “Nuk do ketë mbyllje të detyrueshme në 1 maj, javën tjetër zgjerojmë zonat e gjelbërta” – Stop
Të Gjitha

Rama: “Nuk do ketë mbyllje të detyrueshme në 1 maj, javën tjetër zgjerojmë zonat e gjelbërta”

Kryeministri Rama permes Facebook sqaron se te njejtat rregulla jane ne fuqi edhe diten e neserme, qe perkon me 1 Majin, festen e punetoreve.

🔴 NË PËRGJIGJE TË SHUMË PYETJEVE PËR DITËN E NESËRME, 1 MAJ:
Nuk do të ketë mbyllje të detyrueshme dhe të gjithë ata që duan të punojnë mund të punojnë, me të njëjtat rregulla si të çdo dite të kësaj jave😊
Ministrja e Shëndetësisë do të publikojë mbasdite të rejat lidhur me javën në vijim dhe zgjerimin e Zonave të Gjelbërta🟢

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *