“Rama” i Stop inspekton QSUT-ne! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Rama” i Stop inspekton QSUT-ne!

Pak ditë më parë kryeministri Rama inspektoi qendrat shëndetësore e QSUT-në dhe pas tij, edhe emisioni “Stop” dërgoi “Ramën” e improvizuar.Situata plot humor u krijuan me qytetarët, të cilët nxituan t’i qajnë hallet “kryeministrit” tonë, duke përfituar nga prezenca e tij publike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *