Rama batuta me kryeministrin holandez: Iu deshen 4 fitore qe te vinte ne Shqiperi – Stop
KLIPET

Rama batuta me kryeministrin holandez: Iu deshen 4 fitore qe te vinte ne Shqiperi

Gjatë takimit të djeshëm me kryeministrin e Holandës Mark Rutte, kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama, i bëri homologut holandez 4 dhurata. Rama tha, se e ka pritur kryeministrin holandez shumë herë për vizitë në Tiranë, ndaj dhe i tregoi dhe numëroi dhuratat e vizitave të munguara të vitit 2015, 2017, 2019 dhe vizitës aktuale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *