Qytetarët shqiptarë dhe bijtë e k..rvës…?! 25 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Qytetarët shqiptarë dhe bijtë e k..rvës…?! 25 prill 2018

Nesër është dita e seancës parlamentare të rradhës. Por dilema e qytetarëve është, nëse do të përsëriten skenat e seancës së shkuar, kur ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri deklaroi, se do t’i shkojë deri në fund të vërtetës së tij dhe për këtë nuk ka bir k..rve që mund ta pengojë. Renaldo ka pyetur qytetarët për këtë dhe shumica e tyre thonë, se të tilla shprehje, politikanët ia adresojnë njëri-tjetrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *