Qytetaret per Nene Terezen! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Qytetaret per Nene Terezen!

Të shtunën e kaluar në në 5 shtator ishte dita e shenjtërimit të Nënë Terezës dhe Klintoni pyeti qytetarët, sesa e njohin këtë ngjarje të madhe për kombin tonë. Mes të intervistuarve ishin edhe disa të huaj, që treguan, se kishin njohuri mbi kontributin e shenjtores shqiptare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *