Quhet “Rruga e Durresit”, po vetem ne Durres nuk te con. – Stop
Të Gjitha

Quhet “Rruga e Durresit”, po vetem ne Durres nuk te con.

Prej kohësh tashmë Rruga e Durrësit nuk të con më në Durrës. Ajo është bërë me një kalim dhe të drejton vetëm në qendër të Tiranës. Klintoni ka pyetur qytetarët për këtë dhe nuk mungojnë humori e batutat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *