“Puna ime ideale eshte te jem roje, te ruaj Kryeministrine” – Stop
KLIPET

“Puna ime ideale eshte te jem roje, te ruaj Kryeministrine”

Në prag të pushimeve verore dhe pas një dimri të gjatë dhe të vështirë, ne u jemi drejtuar qytetarëve për t’i pyetur, se cila është puna e tyre e ëndrrave. Nuk mungojnë përgjigjet plot humor e batutat nga ana e të intervistuarve. Madje disa prej tyre thonë, se do të ishte mrekulli sikur të mos punonin fare…!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *