PS mbledh Kryesinë e grupit, Taulant Balla: Filloni punën për ndryshimet kushtetuese… – Stop
Lajme, Të Gjitha

PS mbledh Kryesinë e grupit, Taulant Balla: Filloni punën për ndryshimet kushtetuese…

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka mbledhur këtë paradite Kryesinë e grupit parlamentar.

Bëhet me dije se mbledhja po zhvillohet në selinë e PS, ndërsa është e para pas votimit të qeverisë së re në Kuvend dhe betimit të saj te Presidenti Ilir Meta.

Kreu i Grupit të PS, Taulant Balla, iu ka kërkuar socialistëve të nisin menjëherë punën për ndryshimet kushtetuese për zgjatjen e procesit të Vettingut.

“Te filloje puna per ndryshimet kushtetuese per zgjatjen e procesit te Vettingut”, mësohet të ketë thënë Balla.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *