Protesta e Berishës, reagon Rama: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Protesta e Berishës, reagon Rama: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë

Pas protestës së sotme të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar kreu i qeverisë, Edi Rama.

Në një status në rrjetet sociale ai ka zgjedhur një shprehje të John Wayne, për të komentuar ngjarjet e sotme dhe incidentet e ndodhura në protestë.

Rama shkruan: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *