Presidenti Meta zgjedh kodrat e liqenit: Ju uroj një fundjavë të qetë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Presidenti Meta zgjedh kodrat e liqenit: Ju uroj një fundjavë të qetë

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka lënë pas kostumin zyrtar dhe jetën politike duke iu ‘dorëzuar’ natyrës në fundjavë.

Presidenti Meta shfaqet mëngjesin e sotëm mes kodrave e liqenit teksa uron shqiptarët për një fundjavë të qetë, duke mos zgjedhur t’i përgjigjet akuzave politike.

“Ju uroj një fundjavë të qetë!”, shkruan Presidenti Meta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *