Potpuri politike,Meta si ultras, Rama e ka me BE e Berisha me Bashen-Stop-20 Tetor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Potpuri politike,Meta si ultras, Rama e ka me BE e Berisha me Bashen-Stop-20 Tetor 2021

Presidenti Meta u shfaq dje si ultras në stadium në Glasgou-Skoci, ndërsa ndiqte një ndeshje të ekipit të Celtik.Ish-kryeministri Berisha ishte dje në foltoren e Dibrës, ngaku thumboi kryetarin e PD-së Lulzim Basha, duke thënë, se numëron vetëm humbje, ndonëse është Bashë dhe Hot.Kryeministri Rama mori në dorëzim sot progres-raportin e BE-së për Shqipërinë dhe tha, se raporti ynë me unionin është si ai i futbollistëve me shiun gjatë një ndjeshjeje: shiu ka punën e vet e ne kemi punën tonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *