Policia aksion në Portin e Durrësit, sërish drogë në një kamion me banane – Stop
Lajme, Të Gjitha

Policia aksion në Portin e Durrësit, sërish drogë në një kamion me banane

Një sasi kokaine raportohet të jetë sekuestruar këtë të martë në portin e Durrësit.

Bëhet e ditur se lënda narkotike u zbulua në një kamion me banane. Momentalisht nuk dihet ende sasia e drogës së gjetur, prejardhja apo destinacioni i sajsipas KlanNews.

Operacioni është në zhvillim e sipës dhe pritet që më shumë detaje të kemi në vijim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *