Poezi patriotike shqiptare nga Donald Lu dhe stafi i tij. 22 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Poezi patriotike shqiptare nga Donald Lu dhe stafi i tij. 22 mars 2018

Sot në vend u festua dita e Sulltan Novruzit, por edhe dita e demokracisë, pasi 26 vjet më parë PD fitoi zgjedhjet pluraliste.Stafi i ambasadës amerikane, përfshirë ambasadorin Donald Lu janë shfaqur në një video të rradhës, duke recituar poezi patriotike të rilindasve shqiptare.Pak ditë më parë “Stop” transmetoi rastin e një zyrtari të transportit në Fier, Themistokli Foto, i cili ka diplomë të falsifikuar. Drejtori i institucionit, Bardhyl Kapaj, publikon shkresën zyrtare, me të cilën i është drejtuar universitetit, për t’i vënë në dispozicion diplomën origjinale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *