Përleshje në gjykatën e Tiranës, rasti i referohet Prokurorisë. – Stop
Të Gjitha

Përleshje në gjykatën e Tiranës, rasti i referohet Prokurorisë.

Një sherr i madh ka ndodhur ditën e sotme në ambientet e Gjykatës së Tiranës.

Mësohet se debate të shumta ka pasur në ambientet e gjykatës së Tiranës ku disa persona të cilët kishin marrëdhënie krushqie me njëri-tjetrin janë përleshur.

Dy krushqit Kujtim Cani 70-vjeç dhe Fadil Sulku 66 vjeç janë rrahur keq në ambientet e gjykatës ndërsa rasti i është referuar edhe Prokurorisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *