Pensioni ne shtepi/Posta nuk pergjigjet! – Stop
KLIPET

Pensioni ne shtepi/Posta nuk pergjigjet!

Këto ditë është thënë, se pensionistët nuk duhet të dalin nga shtëpitë për asnjë arsye, ndërsa pensioni do t’u shkojë në shtëpi nga zyrat e postës.Ne kontaktojmë me numrin e prezantuar për këtë qëllim dhe nga ky komunikim na japin një tjetër kontakt dhe kohën, se kur duhet të telefonojmë filjalin.Të nesërmen provuam numrin e sugjeruar, që del i paarritshëm.Në zyrat e postës na thonë, se këtë ankesë e kanë përcjellë dhe shumë qytetarë të tjerë dhe i është përcjellë drejtorisë qendrore

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *