Pas 6 muajsh sorollatje Stop zgjidh pensionin ushqimor te djalit-Stop-20 Tetor 2021 – Stop
Të Gjitha

Pas 6 muajsh sorollatje Stop zgjidh pensionin ushqimor te djalit-Stop-20 Tetor 2021

Avokati i zonjës, që interesohet për pensionin ushqimor të djalit, shpjegon, se afati për zbardhjen e vendimit është 30 ditë e deri në 60 ditë më ligjin e ri, po në asnjë rrethanë 6 muaj.Për këtë rast vemë në dijeni kryetarin e gjykatës Petrit Como, i cili thotë, se është përpjekur për këtë cështje, por do të bëjë një tjetër tentativë, që Kace Agolli ta firmosë sa më parë vendimin për pensionin ushqimor. Dhe pas interesimit të përsëritur të emisionit “Stop”, rasti u zgjidh! Denoncuesja anonime falenderon redaksinë e emisionit për zgjidhjen e problemit të saj jetik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *