Parlamenti apo ferma e kafsheve me kone e derrkuce?!-Stop-16 Nentor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Parlamenti apo ferma e kafsheve me kone e derrkuce?!-Stop-16 Nentor 2021

Parlamenti u kthye sot në fermën e kafshëve, po t’i referohemi gjuhës së përdorur nga të zgjedhurit tanë.Deputeti demokrat Ervin Salianji e quajti kone socialistin Erjon Brace dhe u desh ndërhyrja e Gardës, për të parandaluar një përplasje fizike.Nga ana tjetër deputeti demokrat Agron Gjekmarkaj iu drejtua me fjalën derrkuc një kolegu, ndërsa përpiqej të sqaronte, se përse e kishte përdorur termin “harem politik” në adresë të grave deputete të Partisë Socialiste.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *