Pamjet nga spitali Covid-4, Rama: Krejt ndryshe nga çfarë ju thonë ata që ëndërrojnë katastrofën e nxisin ankth! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Pamjet nga spitali Covid-4, Rama: Krejt ndryshe nga çfarë ju thonë ata që ëndërrojnë katastrofën e nxisin ankth!

Kryeministri Edi Rama publikon pamje të tjera nga spitalet Covid.

Këtë mëngjes, Rama është ndalur te spitali Covid-4, i cili nuk është hapur akoma për pacientët e infektuar me virusin e rrezikshëm.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES

dhe me ***Pjesën e katërt të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid4, ku mund të shihni gatishmërinë e sistemit tonë të mbrojtjes shëndetësore, që është krejt po krejt ndryshe nga çfarë ju thonë ata që ëndërrojnë katastrofën e nxisin ankth, pasiguri, frikë, duke ju siguruar se nuk do të jeni kurrë vetëm në këtë luftë, ju uroj një ditë të mbarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *