Pamjet e censuruara/ Juri Kim i thote “suksese ne jete” Ilir Beqes. – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Pamjet e censuruara/ Juri Kim i thote “suksese ne jete” Ilir Beqes.

Ditën e djeshme u mbajt në Ministrinë e Brendshme një takim me donatorët e huaj. Për këtë synim është krijuar së fundi dhe një agjensi e posacme, në krye të së cilës është zgjedhur ish-ministri i shëndetsisë Ilir Beqaj.Gjatë kohës, që mori fjalën zoti Beqaj, ambasadorja amerikane Juri Kim u largua në mënyrë demonstrative. Pas transmetimit në “Stop” për borxhin e padeklaruar 50 mijë euro nga prokurori i Gjirokastrës Emëror Kasaj, OPGJ ka marrë nga emisioni “Stop”dokumentat dhe provat, për të nisur hetimin për këtë rast.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *