“Paç fat”, Trump këshillon Biden: Mos bjer në gjumë gjatë takimit! – Stop
Bota, Të Gjitha

“Paç fat”, Trump këshillon Biden: Mos bjer në gjumë gjatë takimit!

Ish-Presidenti i SHBA, Donald Trump i ka dhënë një këshillë pasuesit të tij Joe Biden për takimin në Gjenevë më Vladimir Putin.

Në një deklaratë, Trump i uron Bidenit fat në takim teksa e këshillon që mos bjerë në gjumë gjatë ballafaqimit me Putin,

 Po ashtu ai kërkon ti përcjellë Putinit përshëndetjen e tij të ngrohtë.

 

“Fat i mbarë për Biden në marrëdhëniet me Presidentin Putin – mos bini në gjumë gjatë takimit dhe ju lutemi jepni konsideratën time më të ngrohtë!-” Tha Trump në një deklaratë.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *