Numërohet më shumë se gjysma e votave në Gjirokastër, kryeson me 54.79% kjo parti politike – Stop
Lajme, Të Gjitha

Numërohet më shumë se gjysma e votave në Gjirokastër, kryeson me 54.79% kjo parti politike

Në Gjirokastër janë numëruar 54% të votave, më shumë se gjysma, dhe sipas KQZ, kryesuese është Partia Socialiste ka marrë 54.79% të votave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *