Nuk u shkëput asnjë ditë prej punës, Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë. – Stop
Të Gjitha

Nuk u shkëput asnjë ditë prej punës, Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë.

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë sot nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një vajzë. Burime bëjnë me dije se të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Pavarësisht se si nënë në pritje mund të merrte disa ditë pushim, Xhaçka preferoi që të qendronte në detyrë deri në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Kujtojmë se Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana, e cila tashmë u bë dhe me motër, emrin e së cilës nuk e kemi zbuluar ende.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *