“Nuk i kemi bërë keq askujt” apeli prekës i nënës për vajzën e semurë – Stop
KLIPET

“Nuk i kemi bërë keq askujt” apeli prekës i nënës për vajzën e semurë

Në këtë pjesë të emisionit jemi ndalur në Berat dhe bëjmë një thirrje për të ndihmuar Noemin, që vuan nga skolioza dhe ka nevojë të operohet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *