Njihuni me sozine e Rames, reagimet e qytetareve per t’mos u humbur! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Njihuni me sozine e Rames, reagimet e qytetareve per t’mos u humbur!

Gazetari i emisionit “Stop”, i veshur me poture si kryeministri Edi Rama dhe me flokë e mjekër të zbardhur, del nëpër rrugë e ambiente publike, në takim me popullin. Kjo situatë shkakton ilaritet mes njerëzve, disa prej të cilëve “shfrytëzojnë” rastin t’i thonë hallet e tyre “kryeministrit” tonë të improvizuar.Klintoni ka “vjedhur” edhe shprehjet e Ramës, me të cilat ai i drejtohet qytetarëve, sa herë organizon takime publike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *